Zomerse make-up
Hoewel het typisch Nederlandse weer van de laatste tijd het er niet op laat lijken, zit de zomer er toch aan te komen. Met dit druilerige weer vind ik het juist leuk om naar make-up te kijken en me voor te bereiden op de zomer. Hier komen ze!
Met onder andere een onzettend goede waar-voor-je-geld Sephora Favorites set, nieuwe Jeffree Star Cosmtics liquid lipsticks, Huda Beauty, Too Faced & een erg zomerse MAC collectie!
Sephora Favorites Give Me Some Nude Lip zomerset
No Title
No Description
Sephora heeft al andere variaties op de ‘Give Me Some Lip’ sets uitgebracht, maar dit is volgens mij toch echt de beste. Er zit Urban Decay, Anastasia Beverly Hills, Too Faced, Marc Jacobs en NARS in! Het setje kost maar $28. Een erg goede deal, ondanks dat het geen full sized producten zijn. Een betaalbare manier om zo veel high-end merken te proberen!
MAC Fruity Juicy collectie
No Title
No Description
Over zomers gesproken! Hier krijg ik meteen zomervibes van. Wie niet? De variërende collecties van MAC spreken me niet altijd even veel aan, maar deze is echt leuk bedacht. Laat de zomer maar komen. Ergens half/eind mei is de collectie waarschijnlijk hier te vinden. De collectie is trouwens een stuk uitgebreider dan wat er op de foto te zien is; zo komen er wel 4 lipsticks en ook nog een paar oogschaduw palettes.
Jeffree Star Cosmetics Summer Collection
No Title
No Description
De verpakking doet op het eerste gezicht op een oogschaduw palette denken, maar niets is minder waar, want het is een bundel van wel 8 verschillende liquid lipsticks. De lipsticks uit deze collectie zullen ook los verkocht gaan worden en komen hoogstwaarschijnlijk ook in de verkoop bij TheMakeupSpot en Beautybay. Jammer dat er nog niet bekend is welke kleuren het worden, maar Jeffree Star kennende wordt dat snel genoeg onthuld. Ik houd het in ieder geval in de gaten.
Too Faced Clover Palette
No Title
No Description
Voor dit kleurrijke palette moeten we tot september wachten, maar dan heb je ook wat. Kijk hoe schattig! Het palette bestaat uit vrolijke kleurtjes, pastelkleurtjes en ook wat neutrale kleurtjes. Een mooie mix.
Het palette gaat $49 kosten, wat wel een gemiddelde prijs is voor een palette van Too Faced van dit formaat. Op de foto zijn ook ontzettend leuke accessoires te zien. Of die onderdeel zijn van de PR pakketjes of dat ze daadwerkelijk in de verkoop komen is nog maar even de vraag.
Huda Beauty Lip Strobe
No Title
No Description
Weer zo’n pareltje! Huda Beauty was al erg goed bezig, en dit vind ik een erg mooie toevoeging. De naam zegt het al een beetje: het zijn lipproducten waar je je lippen mee kan laten shinen. Of dat betekent dat het een glanzende lipgloss is, een metallic lip of een lip topper, dat stond er niet bij. Ik gok zelf eigenlijk dat het tussen een metallic lip en een dekkende lipgloss in gaat zitten. Nou mag Huda Beauty wat mij betreft wel binnenkort een release datum geven.
Er is dus weer veel moois om naar uit te kijken!
Welk zomers product spreekt jou het meeste aan?
Dit soort artikelen moet ik eigenlijk niet lezen haha! Ik vind die MAC collectie er ook leuk uit zien zeg, tof.
Wauw, die collectie van MAc ziet er mooi uit! Als het een leuke verpakking heeft ben ik eigenlijk meteen verkocht, ben benieuwd naar de kleuren van de lipsticks en oogschaduwpaletten!
Ik kan niet wachten op de zomer collectie van Jeffree Star , de verpakking is al geweldig =)
Liefs Jorinda
dat too faced palette is zo cute ;D
Woow, die collectie van Mac ziet er prachtig uit! Ik wil alles…
Die set van sephora ziet er zooooo leuk uit! Dat palette van too faced is trouwens ook echt prachtig.
Zooo benieuwd naar de kleuren in de Jeffree-set!
Die collectie van Mac ziet er superleuk uit.
Prachtige make-up 😉
Wow die MAC collectie!! Must have
Zo mooi allemaal! Mijn oog viel wel direct op het setje van Sephora 😉
Ik ben benieuwd naar de nieuwe kleurtjes van Jeffrey Star.
Oh my god, die van Too Faced MOET ik hebben!!! Kan niet wachten tot het september is.