Make-up budget favorieten | AliExpress, Catrice & Primark
Er is meer dan alleen maar high-end make-up in de wereld. Er zijn ook prachtige budget producten die het geweldig doen. Toevallig heb ik in niet al te lange tijd een aantal mooie, fijne en leuke budget productjes aangeschaft. Dit zijn mijn favorietjes geworden.
Catrice Pure Radiance Glowrizer
Het is volgens mij een soort primer, die er best wel spectaculair uitziet, met die pareltjes erin. Het lijkt op een soort dupe van de Guerlain Meteorites primer. Helaas is deze limited edition, dus ik ga alles meenemen wat ik tegenkom. Wat me positief verbaasde: het ruikt super lekker! Meestal ruiken make-up producten niet zo geweldig. Naast de goede geur hydrateert ‘ie je huid en krijg je er een subtiele glow van. Zit wel fijn onder je make-up. Je kan het ook gewoon als huidverzorging in je routine opnemen.
AliExpress nep wimpers
Voor een euro’tje kun je dus zulke mooie wimpers halen. Bedankt, AliExpress! Enige nadeeltje is dat ze niet zo vaak meegaan als echte high-end kwaliteit nep wimpers. Maar dat maakt niet uit, je kan ze nog steeds een paar keer hergebruiken. Ja, en ze zijn niet diervriendelijk. Blijf ik erbij vermelden. Want ik heb al best wel vaak over AliExpress nep wimpers geschreven.
AliExpress Sigma dupe kwasten & Primark wimperkruller
Over de wimperkrultang valt niet mega veel te vertellen. Hij is goedkoop, werkt goed en vind het model -vooral met de roségouden/koperen afwerking- best wel mooi. Cooliejoelie. De Sigma dupe kwasten op AliExpress heb ik wat meer over te kletsen. Qua uiterlijk zijn het perfecte dupes van de Sigma kwasten, dat ten eerste. Meestal is het zo dat premium merkkwasten zacht en heel stevig zijn, en cheapass kwasten dan heel zacht maar slapjes. Deze kwasten zitten daar tussenin. Ze zijn niet zó stevig als het originele merk, maar ze zijn wél stevig en zacht genoeg om heel fijn te werken. Dus. Party! Je zoekt Sigma kwasten op AliExpress trouwens met de zoekterm ‘SGM’.
AliExpress make-up tasje
Ten slotte dit tasje. Gewoon heel erg schattig, en voor die ene euro kan je er niet mis mee zitten, toch? Ik vind ‘t een leuk ding. Hij is trouwens ook nog in veel andere kleuren beschikbaar. Wel allemaal donkere kleuren, maar er is variatie. Cute!
Een eyeliner van L’Oreal! Hoewel dat niet perse meer onder budget valt..
Die wimperkruller ziet er veel duurder uit dan ie is! Ik heb dringend een nieuwe nodig, mijn saaie van de HEMA is al láng over zijn hoogtepunt heen… :’)
Wat een leuke toppers!
Die primer van Catrice heb ik ook zien staan, maar toch laten liggen. Misschien moet ik hem toch maar gaan halen voor mijn droge huid!
Leuk artikel! Dat tasje is heel leuk, maar die wimpers zien er ook amazing uit! Mijn favoriet zijn de oogschaduws van makeup obsession, die vind ik heel fijn!
Wat een mooie budget favorieten zeg =)
Liefs Jorinda
Mijn budget favoriet is op moment een foundation van MUA 🙂 Love it! En jouw make-up etui, die moet ik ook hebben. Gewoon. Voor de heb.
Ik ga echt nog eens een aantal nepwimpers van alie bestellen. Voor die prijsjes lijken het me hele fijne wimpers.
De Catrice primer lijkt mij ook wel heel erg fijn !
Oehhh, die kwasten!
Mijn budgettopper is nog steeds het wenkbrauwpotlood van de HEMA. Ken nie zonder dat ding.
De glowrizer van Catrice heb ik afgelopen zaterdag gekocht. Ik ga die snel even testen
Die aliexpress sigma kwast ziet er goed uit zeg!
bummers dat die lashes niet cruelty free zijn >.<
Wat een leuke spulletjes allemaal! Die wimperkruller vind ik erg mooi 🙂
Mooie spulletjes. Ben benieuwd naar de kwasten!
Leuke items. Ik wissel ook graag af hoor, duur is niet perse beter. Goeie tip, van de kwasten op Ali! Liefs Josine
Leuk artikel! Ik heb ook een wimperkruller van de Primark die ik echt super vind werken 🙂
De wimperkruller vind ik wel heel erg mooi inderdaad qua afwerking!
Wat een handig artikel, die kwasten zien er top uit, en dat tasje is zo cute!
Die Catrice Pure Radiance Glowrizer ziet er alleen al leuk uit door die pareltjes erin!