Jouer Skinny Dip lip topper | review
Het is geen lipstick, het is geen lipgloss, het is geen liquid lip: het is een lip topper! Skinny Dip van het merk Jouer. Ik ga jullie laten zien waarom dit een juweeltje is.
Wat is een lip topper dan precies? De naam verklapt het al een beetje. Je doet dit product over je lipstick heen en de lip topper voegt een effect toe. Deze lip topper, Skinny Dip van Jouer, voegt glans & glitter in een nude-goud finish toe. Klinkt pretty!
De lip topper kost trouwens $16. Je kan van de site van Jouer Cosmetics bestellen; ik heb ‘m van Cult Beauty besteld. Een Britse site, prijzen zijn in ponden.
Ik vind het zo geweldig wanneer make-up ook echt een mooie verpakking heeft. Het doosje alleen al, in dit geval. Ik ben echt zo’n mafkees die het s’avonds vast gaat zitten houden, om gewoon naar te kijken, mooi te vinden en lief te hebben.
En ook te swatchen, natuurlijk!
Hier zie je het meest duidelijk wat voor gouden glans Skinny Dip geeft. Je kan ook wel een beetje zien dat er wel duidelijk glitters in zitten.
Omdat het een lip topper is heb ik eerst een gewone lipstick aangebracht; een Ultra Matte Lip van Colourpop. Daarna doe ik daar Jouer Skinny Dip overheen.
Voor
Na
Het voldoet aan de verwachtingen en het effect is prachtig! Een mooie gouden glans met prachtige gouden glitters. Ik vind het effect geweldig, past helemaal bij wat ik mooi vind. Ik was eerst eigenlijk bang dat de lip topper er echt ‘op zou liggen’, en dat je echt 2 lagen zou zien. Gelukkig is dat niet het geval.
Let op: ook al gebruik je een matte lipstick als basis, zodra je de lip topper eroverheen doet is het niet meer matte en dat wordt het ook niet meer. Het glossy effect blijft. Dus je lipstick gaat daarna wel meer afgeven dan wanneer je alleen een matte finish hebt. Houd er rekening mee.
Zou jij wel eens een lip topper als deze willen gebruiken?
Deze zag ik al her en der voorbij komen Echt een gaaf product! Deze zou ik zeker ook willen 🙂
Wauw, hier heb ik nog nooit van gehoord, maar zo leuk!!
Het is niet helemaal mijn ding maar ik vind het wel een heel tof product. Fijn ook dat het niet zo’n laag is die ‘op’ je lipstick ligt :-).
Wauw, mooi effect inderdaad!!
Ziet er gaaf uit!! Je creëert een compleet nieuwe lipstick, echt mooi!
Heel erg mooi! Die wil ik ook wel hebben!!
Gaaf effect geeft het! Ik vind het er tof uit zien. Zeld vind ik gewoon mat wel mooier, maar dit is ook eens leuk voor de afwisseling. Wist niet dat er zo’nlip topper überhaupt bestaat, haha! 0
Gaaf effect. Ze verzinnen steeds meer.
Dat is echt wel cool!
Het effect ziet er inderdaad prachtig uit zeg! Echt iets voor mij haha.
Hij staat je prachtig! Maar volgens mij kan jij elke kleur en elk effect dragen. Voor mezelf vind ik het net iets te opvallend.
Wauw!! <3
Tof product, maar zal het zelf niet snel gebruiken. Beetje to much
Ziet er mooi uit, maar dit zou ik verder niet zo snel dragen 🙂
Ik vind het een gaaf effect hebben, alleen zelf zou ik het niet dragen
Zo’n finish is niet echt mijn ding. Ben meer voor creamy en glossy.
ik vind het wel erg pretty!
Nooit van gehoord, maar wauw! Dit is echt een heel mooi product!
Heel gaaf effect! Ik houd nog steeds van glossy lips, dus ik ben blij dat dat nu weer een beetje terugkomt 🙂
Super gaaf effect!! Erg mooi zeg.
Had er nog nooit van gehoord maar het is mooi! Gaaf effect voor een avondje uit 🙂
Wow, wat een glans! 🙂
Ik had niet verwacht dat ik het heel mooi zou vinden maar dat vind ik eigenlijk wel! Wat een mooi product!
Ik wist zelfs niet dat zo’n toppers bestaan, haha! Ziet er goed uit, al is het voor mij iets te glossy.
Oh oh, die swatch alleen al. Wat een tof effect!
Awesome! Heb hem ook besteld! Hoe lang duurde voor dat het binnen was?
Volgens mij was het iets langer dan een week 🙂