Sleek palette | beauty swap & make-up look
Een beauty swap is ontzettend leuk, maar zoals je waarschijnlijk wel weet ben ik ook dol op make-up looks maken. Samen met Iris heb ik die ideeën gecombineerd: we hebben elkaar allebei een ander Sleek oogschaduw palette gestuurd en met het ontvangen palette een look gemaakt. Dat gaan we natuurlijk ook aan onze lezers showen.
Van Iris heb ik het Sleek Vintage Romance palette gekregen. Een palette met veel afwisseling en waar je veel kanten mee op kan. Er zitten wat neutrale kleurtjes tussen, wat meer opvallende kleuren en sommige tinten zitten er tussenin. Meer dan genoeg materiaal voor een leuke, mooie look!
Dit zijn de swatches van het Sleek Vintage Romance palette. Zoals je kunt zien: veel afwisseling, mooie kleuren en sterk pigment. Iris heeft een mooi palette voor me uitgekozen, ik houd er wel van om met zulke kleuren te werken. Lekker warm, beetje matte, beetje glitter er doorheen, en een paar neutrale tintjes om het allemaal mee te bewerken.
De look die ik gemaakt heb: ik heb wat van het paars op m’n oogleden laten shinen en het bij de vouw van m’n oogleden wat donkerder aangezet met donkerblauw. De randjes heb ik geblend met wat warmbruin. Een beetje zilveren shimmer onder m’n wenkbrauwbot en in de binnenste hoekjes heb ik wat goud gebruikt. Heel veel, eigenlijk. Ik wilde dat het eruit zag alsof ik gouden glitters zou gaan huilen.
Ik maak een look graag af met eyeliner, dus dat heb ik hier ook weer gedaan. Meestal houd ik wel van nude lipstick, maar bij deze look kreeg ik een rode-lipstick-gevoel. Soms heb je dat.
Iris houdt net als ik ook wel van een look die lekker aanwezig is. Hier een full face voorproefje van de look die zij gemaakt heeft.
Ik ben meteen trots op m’n blogcollega. Ziet er super gaaf uit! Als je wilt weten welk palette Iris gekregen heeft en deze geweldige look eens beter wilt bekijken, neem dan hier een kijkje. Naast dat ik fan ben van de look die ze gemaakt heeft ben ik ook fan van de leuke, enthousiaste blog die ze heeft.
Bedankt Iris, voor de leuke swap en mooie look!
Neem je ook een kijkje bij Iris? Wat vind je van de looks die we gemaakt hebben?
Wat een mooi palette en mooie look!
Wat een leuke collab was dit! Je look is zo mooi geworden! <3
Wat een prachtig pallet! Je hebt echt een toffe look gemaakt meis!
Wat super leuk om jullie samen te zien! echt een totaal andere look is het geworden. Sleek blijft mooie palette’s hebben!
Super leuk, zo’m swap! Ik vind dat je weer een hele mooie look gemaakt hebt. En je wing is altijd perfect Mariska, wauw!
Liefs,
Elles
Erg leuk om dit zo samen met een andere blogger te doen! Jullie zijn allebei ontzettend handig met make-up 🙂 Ik vind het een mooie look geworden. En nu ga ik even bij Iris spieken!
Wat een mooie look heb je gemaakt met het palette en ben onder de indruk van het pigment. Leuk dat je dit samen hebt gedaan, vind de look van Iris er ook mooi uitzien.
Je hebt er echt een mooie look mee gemaakt! Ik vind Sleek gewoon fantastisch 😀
Wow vind die paarse look zó gaaf! Echt prachtige kleuren. En dat goud maakt het helemaal af.
Prachtig palette, je hebt er ook weer een hele mooie look mee gemaakt.
Ik heb sinds kort ook een mooie paarse oogschaduw, ik vind die kleur echt mooi bij bruine ogen! Ik ga ook even bij Iris kijken natuurlijk!
Ik heb deze ook, en wauw: prachtige looks hebben jullie gemaakt!
Wow wat een mooi look en een prachtig palette! Leuk zon swap! Hoe werkt dat eigenlijk?
Wij hebben afgesproken dat we elkaar verrassen met een palette van Sleek. Natuurlijk wel even besproken welke palettes we al hebben. Een leuke uitgekozen en naar de ander gestuurd, en de looks met het palette gemaakt en foto’s naar elkaar gestuurd 🙂
Wat een leuk idee! Ik vind beide looks prachtig, dit palette is ook zo mooi!
Dit palette vind ik echt een exemplaar voor jou. De mooie donkere en een beetje mysterieuze kleuren passen prachtig bij die mooie getinte huid van je. De paarse kleur staat je heel erg goed.
Haha, heb ik toch maar even goed uitgekozen!
Heel mooi geworden! Weet je wat ik ook zo tof vind? Ik vind het vaak een tikkeltje mooier staan als vrouwen lange wimpers hebben, maar ik zie dat jij dat helemaal niet hebt en ook totaal niet nodig hebt. Wauw!
Woow prachtige look! En erg mooi palette!
Oeh nice, dat hebben jullie mooi gedaan, meiden! 🙂 Dit palette is ook echt heel tof. Net weer ff wat anders 🙂 Leuk! X
Wat een mooie looks! Ik vind vooral de eerste echt prachtig. Zelf ben ik ook dol op dit product. 🙂
Wat een ontzettend origineel idee! Beide looks zijn prachtig!
Die kleuren staan je onwijs goed zeg. Wie wilt er niet gouden glitters huilen hihi
Wauw! Staat je echt mooi de ooglook!
Mooie look heb je met het palette gemaakt. Staat je echt heel goed
Ik vind dit een van de mooiste Sleek paletten!
Dit palette is zo mooi, net als je look! Leuk dat je een collab/swap hebt gedaan 🙂
Mooie kleurtjes in de Sleek Vintage Romance palette. Ook heb je een mooie oog look mee gemaakt.
Heel mooi palette! En een nog mooiere ooglook! -x-
Ik heb dit palette heel lang als favoriet gehad. Wat een prachtige look heb je ermee gemaakt. Die paarse kleuren kun je goed hebben 🙂
Wat een mooi palette en wat een prachtige look heb je ermee gemaakt!
Prachtig palette met een goed pigment. Mooie looks hebben jullie gemaakt
Wat leuk dat jullie een swap hebben gedaan.
Ik heb nog geen Sleek palette, wie weet komt het er nog eens van.
Mooie look! En mooi palette ook. Wat een leuk idee zo’n swap 😀 Ik ga ook bij Iris kijken!
Wat een mooi palette en een mooie look! Leuk zo’n beautyswap!
Prachtig! Sleek is één van m’n favoriete merken: leuke kleuren en super pigmentatie!
Wauw wat is je look mooi geworden! Die van Iris trouwens ook! Sleek heeft zulke fijne oogschaduw 🙂
Wat een leuk idee! Je look is echt prachtig geworden, dit vind ik een heel mooi palette! xx
Wat een leuk idee zo’n swap! Ik vind je ooglook echt prachtig. Dit palette heb ik ook liggen, maar ik gebruik hem eigenlijk nooit. Toch maar eens doen.
Je ziet er echt prachtig uit!
xoxo
http://www.its-dash.com
Ik vind je look echt prachtig! <3
Wauw, dat paarse geeft echt een gaaf effect! Jullie kunnen beide de looks erg goed hebben.
Ik hou van Sleek palette’s, die zijn zo mooi! Gave look heb je gemaakt, superleuk deze swap.
Hele leuke samenwerking! Staat je wederom weer mooi! De look van Iris vind ik ook heel mooi!
Toffe looks hebben jullie allebei gemaakt! Leuk zo een swap ^^