Altijd met korting shoppen!
Shoppen, en dan met name online shoppen, doe ik maar al te graag. Dat kan een prijzige hobby worden, daarom ben ik ook altijd op zoek naar acties en kortingscodes. Hoe handig zou het zijn als er een verzamelplek zou zijn voor al die acties en korting? Nou, die is er. Ik vertel er meer over!
Zelf shop ik het liefs kleding, make-up of andere mooie beauty spulletjes. Heerlijk, maar zodra ik op ‘winkelmandje afrekenen’ klik, begint het een beetje pijnlijk te worden. Meestal Google ik dan nog even snel of er een actie loopt. Je weet maar nooit! Na een Google-zoektocht kom ik soms toch een leuk dealtje tegen, maar soms helaas ook niet. Zo’n verzamelplaats voor codes en acties zou dan best wel van pas komen, toch?
1korting.com is eigenlijk een soort verzamelplaats voor die kortingscodes. Als je naar de homepage van 1korting.com gaat, kun je meteen in de zoekbalk de naam van de winkel intypen. Dan druk je op enter, en verschijnen meteen alle lopende acties van die winkel! Zelf zou ik het meest kijken naar acties bij de Douglas en de ICI Paris XL, maar het aanbod aan kortingscodes en acties van winkels is echt enorm groot en breed; van Forever21 tot aan de Leen Bakker. Zelfs New York pizza is er te vinden: voor ieder wat wils.
Wat ik eigenlijk eerst niet wist, maar wel een unieke en noemenswaardige eigenschap van 1korting.com vind, is dat je gratis aan goede doelen kan doneren. Als jij een aankoop doet, wordt een klein percentage gedoneerd aan een goed doel dat je gekozen hebt. Heel netjes systeem! Om te kunnen doneren moet je wel een account aanmaken, maar dat account is gewoon gratis.
Om het wat concreter te maken heb ik een paar leuke acties voor jullie uitgezocht! Zo is er nu bijvoorbeeld 25% korting op alle geuren bij ICI Paris XL , 30% korting op een Pink Gellac starterset en het tweede supplement bij De Tuinen voor 1 euro. Op 1korting.com zijn nog veel meer acties te vinden in alle categorieën, dus als je op zoek bent naar korting is deze site zeker een kijkje waard! Een leuke aanbieding is altijd mooi meegenomen.
Hoe kom jij aan korting?
Doe ik ook altijd, ff zoeken naar een kortingsactie, scheelt altijd!
Ah super handig deze website. Meestal google ik ‘t snel even, maar zo’n verzamelplek met korting is nog fijner!
Ik kom korting vaak per toeval tegen haha! Al is dit wel heel handig natuurlijk!
oooh dat is echt een superhandige website, bedankt voor de tip!
Handig! Goede tip =D
Mooi dat je ook een goed doel kan steunen. Ik zoek ook wel eens kortingscodes op het internet… maar vaak zijn ze verlopen.
Goede tip!
Super handig. En wat goed dat je goede doelen kunt steunen!
Liefs, Sanne
Ik check ook eerst het internet! (Mooie foto trouwens <3)
Ik google ook vaak even voor ik wat online bestel. Korting is altijd meegenomen 😉
Hele handige tip! Hier ga ik de volgende keer dat ik online ga shoppen zeker even een kijkje nemen
Love korting! Ik kijk ook altijd eerst even rond.
Handig die site. Ik google wel eens naar een kortingsbon maar meestal net niet wat ik zoek of wat Babs al aangaf dat het verlopen is.
Erg handig! Ik google meestal naar kortingscode en verder hou ik folders in de gaten als ik naar iets specifieks op zoek ben 🙂 Goede tip Mariska!
Oh wat handig! Bedankt voor de tip!
Wat handig ! 😀
Voordat ik iets bestel kijk ik ook altijd nog even op internet of er ergens een kortingscode te vinden is. Goede tip!
Handige site! Ik zoek het meestal zo op op google hihi. x
Wat super handig 🙂 Ja ik zoek ook altijd naar een kortingscode voordat ik wat bestel 🙂
Ik zoek altijd kortingscodes op als ik online bestel haha 🙂 bedankt voor de tip.
Handige site dit! En voor ik iets bestel zoek ik ook nog altijd even op achter een kortingscode. 😉
Best handig! Zelf google ik altijd of er nog een actiecode is ergens, maar eigenlijk vind ik alleen goede deals voor Zalando en H&M, waar ik eigenlijk nooit wat bestel, hahaha 🙂
ik doet dat ook wel soms zo naar kortingen zoeken voor ik iets online koop
Super handig, die links. Ik kom zelf altijd aan mijn korting via nieuwsbrieven die ik ontvang als ik al langer klant ben bij een winkel.
Oh super handig! Thanks voor de tip!