Voor eyeliner heb ik een zwak. Eigenlijk altijd zwart, een zwarte wing; de look die ik bijna altijd draag. Toen kwam ik deze prachtige metallic eyeliners tegen: Golden Grace Liquid Liner van de Treasure Trove collectie van Catrice en de Metallic Style Liner van Golden Rose. Voor deze eyeliners wil ik wel een uitzondering maken: ik ga eens voor een gekleurde wing!
Ik stel ze even voor, da’s wel zo netjes. Dit is de Metallic Style Liner (19) van Golden Rose. Het doosje doet me erg denken aan verpakkingen van MAC, zwart en classy. Alleen dan met het gouden Golden Rose logo. Deze eyeliner was €9,95 en heb ik in de Golden Rose winkel gekocht, die hier in Haarlem zit. Super mooie winkel! Een aanrader voor als je eens in de buurt bent.
Deze eyeliner is parabeen-vrij.
En Golden Grace, de liquid liner van Catrice. Deze komt uit de limited edition Treasure Trove collectie. €2,99 bij Kruidvat of Trekpleister. Die hele collectie is trouwens mooi, maar dat voor nu even terzijde.
Het was met beide eyeliners echte liefde op het eerste gezicht. Ik maakte het potje open en zette met het kwastje een streep op mijn hand. Toen wist ik het helemáál zeker: ik heb de juiste keuze gemaakt. True love.
Ik kon niet wachten om hier een look mee te maken! Voor deze prachtkleurtjes kan ik mijn oude liefde, de zwarte eyeliner, wel een keertje laten staan.
Hoe heerlijk is het om met nieuwe make-up te werken?
Qua kleur is het dus weer eens wat anders, maar wat ben ik hier gek op geworden! Deze metallic eyeliners zullen zeker vaker door mij gedragen worden. Misschien zelfs wel gecombineerd met een zwarte wing. Er valt altijd wat nieuws uit te proberen!
Draag jij eyeliner? Zou jij wel eens voor een ander kleurtje durven gaan?
Nice mariska mooie look een keertje iets anders
Wat een mooie look!! Staat je goed!
Ziet er erg mooi uit!
Wat een gave kleuren! Ik ben al een tijdje op zoek naar een metallic eyeliner, dus ik ga zeker op zoek naar 1 van deze!
Oh hij is wel echt heel mooi! 🙂 Niet mijn ding, maar wel mooi.
Waaah, ontzettend tof deze kleur. Ik snap waarom je een zwak voor liners hebt!
XOXO esmee
Staat je echt fantastisch Mariska! Ik draag ook altijd een eyeliner, maar dan zwart of bruin omdat ik ook graag opvallende lipstick draag. Maar deze kleuren zijn echt heel mooi!
Ik vind het mooi om te zien dat je deze twee hebt gecombineerd en ze zijn echt heel mooi. Ik ben helaas niet zo goed met eyeliners want een wing maken kan ik niet, terwijl ik dat altijd zo mooi vind.
Mooie kleuren!! Prachtig!! Ik zelf gebruik meestal zwart, maar heb ook weleens een lichtere kleur gebruikt. Misschien dat ik weer eens een lichte eyeliner haal
Mooie eyeliners, wat heb je er een mooie look mee gemaakt! Ik draag niet altijd eyeliner, als ik het draag zwart. Een ander kleurtje heb ik nog niet geprobeerd.
Leuk, inderdaad weer eens wat anders! Ik wist trouwens niet dat er een golden rose winkel in Haarlem zit, maar eens een kijkje nemen als ik daar weer ben.
Ooooh, heel geslaagde look, echt waar! Heel netjes gedaan ook, top.
Leuk! Ik draag zelf ook altijd zwarte eyeliner maar zwart met goud is ook wel een keer leuk om op te doen, weer eens wat anders 🙂 X
Wat een mooie look, heel apart!
Wauw, wat een toffe look!
Ziet er erg mooi uit! Ik gebruik nauwelijks eyeliner, ik kan hier niet mee werken…
Jeetje wat mooi! Ik droeg vroeger allerlei kleurtjes, ook qua mascara.
Ik draag als ik make-up op doe, altijd eyeliner. Ik ben er dol op. Als ik wel eens bij een visagiste op de stoel zat (ik heb wat figuraties /fotoshoots gedaan voor series, films en commercials) dan vonden zij dat ik beter met natte (bruine) oogschaduw kon werken.
Dat stond zachter, meer natuurlijk. (weer die leeftijd, hahaha)
Maar ik kan het niet laten, ik ben dol op eyeliner 🙂
Wauw heeel mooi!
Ik vind het zo knap dat je zulke fijne lijntjes kan trekken!
Zo’n mooie look dat je hebt gemaakt! En oh die eyeliner van catrice is zo mooi!
Wow, dit is zo anders dan gewoon een zwart lijntje, maar absoluut prachtig!
Woow! Wat een mooi product! Ik wil ‘m zeker weten eens gaan proberen! 🙂
Wat gaaf! Ik gebruik bijna nooit eyeliner, omdat ik niet van die mooie lijntjes kan maken.
Je bent al helemaal on trend met de nieuwste trends. Deze kleurtjes zijn echt zo leuk en staan jou enorm goed!
x Karen
http://dressinginlabels.blogspot.com
Hele mooie look! Gaaf met die kleur erbij!
Ik ben verliefd geworden op de eyeliners. Wat zijn ze prachtig zeg! Je hebt er ook een erg mooie look mee gemaakt xo
Echt heel erg gaaf!
Ik ben zeker fan van eyeliner, maar altijd heel braaf zwart haha.
Liefs.x
Wat een prachtige look, heel geslaagd!
De eyeliners zijn super gaaf! Ik gebruik voornamelijk zwarte en gouden eyeliners, maar ik zou ook graag eens grijs willen proberen. Ik heb al eens roodbruin geprobeerd en dat vond ik zelf wel erg leuk.
Liefs
Dit heb je echt mooi gedaan! Dit vind ik ook het leuke van make up, je kunt er zoveel mee. En dit zou je ook ‘zomaar’ kunnen doen. Je hoeft niet te wachten op een feestje!
Bij anderen vind ik het zo mooi staan maar bij mezelf juist weer niet…
Ziet er tof uit zeg! Het staat je super mooi. Hoe trek jij zo’n rechte lijn? Wauw, ik ben jaloers haha.
Oefenen! Ik gebruik al 6 jaar eyeliner, haha. Moet zeggen dat de kwastjes van deze eyeliners ook wel heeeeeel fijn werken!
wauw dat heb je super nice gedaan! gaf hoor!
Prachtige eyeliners ! Ik ben dol op gekleurde eyeliners, zeker gecombineerd met zwart 🙂
Wat een mooie kleurtjes!
XOXO
http://prettysmileps.blogspot.be/
Wat gaaf dit!
Ziet er echt prachtig uit zeg! Wat kan je dat goed! Echt een hele mooie look. -x-
Wat een mooie oog look meid.
Sta je echt heel goed.
Ziet er bijzonder goed uit! Heel mooi gedaan!
Mooie kleurrijke look!
Ahh wauw! Ziet er ontzettend mooi uit! Pretty. <3
Je hebt hier echt een ontzettend mooie look mee gemaakt
Heel mooi!! Elegant met een pop of color, I like it! Ik hou ook van eyeliner en ook vooral zwart, maar dit is even wat anders.
Je ziet er zo charmant.
Ik vind het er heel leuk uitzien, wijkt lekker af van het standaard.
Liefs,
Elles
Woooooow het staat je echt heel mooi! Heb het toevallig onlangs geprobeerd en vind het bij mij nog gek staan, maar experimenteren met make-up is altijd leuk! 🙂
Wat een aparte look! Mooie combi met kleurtjes. Tof gemaakt!
Knap gedaan zo netjes de lijntjes.
De kleurtjes vind ik supermooi! Overdag hou ik ‘t het liefst iets meer naturel maar voor een feestje zou ik deze ook wel durven dragen 🙂
Wauw en wauw! Ik vind het ook super tof staan, zo gecombineerd. Van het merk Golden Rose heb ik nog nooit gehoord, zal eens kijken als ik weer eens in Haarlem ben!
Wauw, mooi! Een keer wat anders dan gewoon een zwarte eyeliner. Zelf draag ik dus ook altijd gewoon zwarte eyeliner. Dit inspireert mij; nu wil ik dit ook eens gaan proberen!
Aaaah wat tof, ik houd hier echt van!
Echt een leuke look, net dat tikkeltje anders maar toch best nog subtiel 🙂
Wat een mooie eyeliners! Ik ben op zoek naar een groenige/turqoise…. Die had ik vroeger ook! 🙂
Wauw, wat een mooie look! De kleuren staan prachtig bij je huid. Leuk voor een avondje uit.
De look die je ermee hebt gemaakt is echt prachtig!
Heel mooi, echt een prachtige combinatie 🙂
Oh wauw dit is echt een geweldige kleur, maar ik kan echt niet nog meer makeup halen nu aaah
Wow ziet er echt heel erg mooi uit! xx
Ik vind het wel iets hebben! Vooral die gouden versie!
Wat een prachtige look! Heel bijzonder met die goude en blauwe eyeliner.
Wat zien die swatches er goed uit! En je look is erg mooi geworden
Meid, wat een prachtige look! Ik vind het een hele mooie kleurencombinatie!
Apart en bijzonder, maar heel erg mooi!
Wauw, erg mooi!
Wow, wat een prachtige look 🙂
Ik ben helemaal te gek op die look!
Super mooie look heb je gemaakt, PRACHTIG <3
Wauwie, wat kan jij dat mooi aanbrengen! :oooo
Echt prachtig! Je maakt jezelf zo mooi op, ik ben echt fan van de look!
http://www.brunetteontrend.com
heel mooi!!
ik ben je gaan volgen via bloglovin!
Mooie eyeliner