In plaats van een kerst-outfit inspiratie post te maken vraag ik jullie hulp bij dit grote vraagstuk: wat moet ik aantrekken met kerst?
Natuurlijk heb ik al wel een voorselectie gedaan. Ik zal jullie alle genomineerde kledingstukken laten zien, vervolgens mogen jullie mij advies geven! Wat lijkt jou de beste combinatie? Welk kledingstuk vind jij het mooist? Ik hoor het maar al te graag! Help mij met dit dilemma π
(Taffie kan ook niet kiezen.)
Ik wilde in ieder geval voor een combinatie broek met een blouse/trui/jasje gaan, kerst is niet zΓ³ formeel bij ons en een jurk is erg mooi, maar een beetje too much. Hier komen de kleding foto’s!
Nieuwe shiny trui.
Dip dye blouse.
Super shiny gouden blouse.
Daar kan nog wel een jasje bij, of niet?
Classy smoking blazer.
Gebroken wit jasje met een shimmer.
Blazer met pailletjesmouwen!
Misschien moet ik ook nog een broek aantrekken.
Blauwpaarse broek met coating.
Of gewoon jeansz.
De schoenenkeuze staat in ieder geval vast!
Nog best lastig om kleding een beetje leuk op de foto te krijgen.
Wat zijn jullie adviezen? Alvast bedankt en liefs!
Aah, de shiny trui met een normale jeans, zo mooi!
Ik vind een smoking blazer altijd top staan!! Succes meid π
Moeilijke keuze idd! Ik vind iig die shiny blouse geweldig <3
Mousie is dik
Lastig! Aan mij heb je niets als het op kiezen aankomt, maar je schoenen vind ik mooi!
De trui is zo leuk! Ga voor die! haha π
Ik vind het kiezen van mijn kerstoutfit ook zo vreselijk lastig!
Liefs Nathalie
Die gouden blouse vind ik wel gaaf !
Het gouden bloesje vind ik wel lekker feestelijk π Dus die zou ik doen! Samen met een mooie zwarte broek of rok bijvoorbeeld.
Zeker de shiny trui of pailettes! Het is kerst, nu kan het :-).
Oh, wat heb je fantastische feestelijke keuzes! Die gouden blouse vind ik echt geweldig!
Pailletjes vind ik altijd heel feestelijk!
Ik vind die blouse leuk!
Wat een lieve kat zeg! Je schoenen vind ik trouwens alvast goed uitgekozen, die zien er erg mooi uit! De shiny trui met zwarte blazer erop lijkt mij wel een combinatie en dan met de blauwpaarse broek denk ik. Een zwarte broek zou ook wel heel mooi zijn, daar zou ook de gouden blouse mooi bij passen.
Ik weet nog niet eens wat ik zelf aan trek, dus kan jou helaas ook niet helpen ben ik bang! Maar die schoenen en die dip dye blouse vind ik echt heel erg leuk!
ooh, die schoenen! dat is alvast een erg goede keuze!
Wat een mooie hakken, prachtige stappers! Ik zal kiezen voor voor je nieuwe shiny trui, die vind ik er erg leuk uitzien.
Liefs,
Elles
Ik vind dat je de kleding nog mooi erop hebt gezet. Ik heb het ook eens geprobeerd, maar alles leek wel gekreukt… .
Ik vind alles leuk, maar de dip dye blouse springt er echt uit, heel mooi. Met een mooi colbertje en oogschaduw in die tinten?
Ik zou voor het gouden bloesje of de shiny trui gaan met een zwarte blazer over en een jeans! Topoutfit!
<3 de blauwpaarse broek! Super cool!
Ik vind het lastig. Ik zeg ga voor glitter. Het is toch kerst en blauwpaarse broek met coating.
Ik vind die eerste trui heel leuk, maar anderzijds die blauwe broek ook wel!
Leuke dingetje zeg π
Doe je al mee aan mijn winactie op Instagram? β‘
Ik vind die gouden blouse super gaaf!! Zou voor die gaan (zonder blazer)! Zou er een zwarte skinny onder doen, staat super leuk met je schoenen!
Leuke laarsjes! Omdat je zelf aangeeft dat kerst bij jullie niet zo formeel is, zou ik gaan voor de basic jeans en de blazer met pailletten mouwen. Zo heb je toch een eyecatcher maar niet het gevoel dat het too much is.
Ben benieuwd naar je uitgekozen kerstoufit π
X
Ik vind die skinny trui super tof!!
Merry Christmas!
xoxo
http://www.its-dash.com
Neem in ieder geval je kat als leuke accessoire. Wat een cutie!!! X
Wow die shiny trui is zo mooi! En dan gewoon een jeans en die killer heels erbij: perfecte combo π
Oeh die schoenen zijn inderdaad echt een goede keus! Super leuk zeg. Ik zou persoonlijk gaan voor de blazer met pailletjesmouwen!
Wat lastig, ik weet het zelf ook nooit.. Maar wat een geweldige schoenen, ik vind ze echt cool! Ben benieuwd wat je outfit uiteindelijk wordt π
Liefs!
Nice shoes! Ik draag zelf nooit glitters, maar nu opeens vind ik alles wat shiny is het leukst. Vooral die shiny gouden blouse. Succes en fijne feestdagen!
Zo herkenbaar om speciaal kleding aan te trekken. De shiny trui is cool, blauwpaarse broek is leuk.
Ik ben benieuwd naar je outfit
Wat een mooie kledingstukken. Ben benieuwd wat het uiteindelijk geworden is! Het jasje met shimmer is overigens gaaf!
Ik vind de schoenen zΓ³ mooi…! ? π
Prachtige schoenen!
Ik zou gaan voor de zwarte blazer. De schoenen zijn in ieder geval super! xx
Stuk voor stuk leuke items! Je schoenen vind ik echt tof. Ik vind de blazer erg leuk. Wat is het uiteindelijk geworden?
Waauw! waar heb je die prachtige shiny trui vandaan?! die is echt heel mooi!
Komt van the Sting!
Je zag er in ieder geval goed uit! liefs en een fijne week nog
Kerst is natuurlijk allang voorbij maar ik moet gewoon even zeggen dat ik die shiny trui héél leuk vind! π
Taffie π
Kerst is al voorbij dus aan mij heb je niks meer. Maar wat een leuke schoenen!!!!
De kerst is geweest, maar je zag er vast top uit. Maar wilde toch even reageren om te zeggen hoe geweldig de schoenen zijn! <3 Die zou ik graag in mijn kast willen hebben π
En wat is het geworden?! Ik vond die gouden blouse heel gaaf!
Ik neem aan dat je inmiddels de keuze gemaakt hebt, aangezien de kerstdagen al even voorbij zijn… maar ik wil wel even zeggen dat die schoenen sΓΊpervet zijn!